Hakkımızda

Amor’e Design

Amor’e Design 8000 m2 lik kapalı alanda modern makine parkurunu yılların tecrübesi ile birleştirerek , yüksek hizmet ve kalite anlayışı ile üretim yapmakta ve ürünlerini 20 ye aşkın ülkeye ihraç etmektedir.

Amor’e Design Brode İsletmesi’nde dokuma, örme kumaş veya tela üzerine brode teknolojisi ile isleme yapılmaktadir. Brode isletmesi’nde brodeli perde, gipür perde ve gipür aplik perde üretiminin yani sira giyimlik ve örtülük dantel üretimi, masa örtüsü üretimi de gerceklestirilmektedir. Üretilen perdeler brodeli, gipür ve gipür aplik olmak üzere pullu ,kalın ve fantazi ipliklerin kullanilmasina imkan veren kordone sistemi ile koordineli olarak üretilebilmektedir. Ayrica isletmede bulunan pentamat makinalari ile birden cok renkli iplikle calisabilme otomatik iplik kesme özellikli pentakat makinaları sayesinde farkli ve yeni tasarimlar yapabilme kabiliyetine sahiptir.

Amor’e Design Dünya Ev Tekstili trendlerini yakından takip eden güçlü Ar-Ge si ile geleceğin motiflerini bugünün perdelerine işlemektedir.